Wesela

Wesele… to nie tylko muzyka do tańca ale odpowiednia realizacja stałych punktów przyjęcia weselnego takich jak: powitanie, tort, podziękowania i wiele innych wydarzeń weselnych.

Przysłowie mówi „diabeł tkwi w szczegółach”.  Doświadczenie w prowadzeniu przyjęć weselnych, pozwoliło nam wyłapać tak istotne niuanse o których zapewne Państwo  nie myśleli.

I właśnie My, wszystkie te szczegóły omówimy z Państwem i ustalimy scenariusz tak aby wszystko było perfekcyjnie dopracowane.

DJ- zadba o odpowiednie utwory muzyczne by wszyscy mogli bawić się wyśmienicie na parkiecie.

Jednak dobry zespół czy DJ, to lylko część udanego przjęcia weselnego. Czasami można grać najlepsze kawałki, a goście wciąż siedzą. Wówczas DJ zmienia się w Wodzireja, który zadba o to by zabawa rozkręcała się w najlepsze.
...Panie proszą Panów i kółeczko a teraz pociąg, wspólne tańce, zabawy i konkursy.... to tylko początek świetnej zabawy.
Wodzirej zadba by wesele pełne było atrakcji dla gości, nawet tych najmłodszych bo dla nich też mamy przygotowany program.

Dodatkowo jako Konferansjer - perfekcyjnie dobierze słowa i w tonie odpowiednim do nastroju chwili, poda wyborną polszczyzną, tak by wszystko zostało zrozumiane

Biesiada weselna –  Poteżna dawka Humoru rozweseli i sprawi że śmiechom nie będzie końca,  dodatkowo – za pomocą folklorystycznej choreografii, przyjemnych brzmień gitary muzyką i śpiewem w ciągu paru minut zamienimy Wasze wesele w przednią biesiadę.

Kapela góralska – umili swoją obecnością przyjęcie weselne i wniesie wiele nowych atrakcji. Zagra też na uroczystości ślubnej jak i weźmie udział w tradycyjnych wyprowadzinach.

Całość nagłośnimy za pomocą sprzętu wysokiej mocy i bardzo dobrej jakości jak i wzbogacimy efektami świetlnymi.

Na Państwa życzenie, Dekoracje światłem obejmą całą salę.

Tajemnicze nagrody w zabawach i konkursach będą dużym zaskoczeniem dla Waszych gości.

 

 

 

Script logo
Szybki Kontakt
DO GÓRY